loading

Obchod

Jak to u nás funguje

Objednávkový systém

Pro jednoduché objednávání našich výrobků mohou zákaznici zvolit několik možností .Zákazníci mají možnost objednávat dodávky zboží přes internetový portál nebo na jediném telefonním čísle 800 202 201, volání je zdarma. Veškeré objednávky (telefonické, mailové i prostřednictvím B2B) jsou přijímány od 6:00 do 13:00, shodná je i doba provozu call centra pro zákazníky a to od pondělí do pátku. V sobotu a v neděli se objednávky nepřijímají, ani call centrum není v provozu.

OPATŘENÍ V DOBĚ PANDEMIE COVID-19

Vážení zákazníci,
vzhledem k vývoji situace ohledně epidemie koronaviru jsme připravili několik opatření směřujících k zajištění funkčnosti našeho call centra a přijímání objednávek. V důsledku této mimořádné situace může být dostupnost našich operátorek pro telefonické přijímání a úpravy Vašich objednávek omezena. Pro případ, že se nebudete moci dovolat, využijte pro zadání objednávek některou z dalších možností:

  1. Jako nejjednodušší způsob, jak si zajistit dodávku našich výrobků, Vám doporučujeme vytvoření nebo aktualizaci Vaší STÁLÉ OBJEDNÁVKY. Její vytvoření nebo úpravu vám zajistí operátorky call centra.
  2. Pro objednávání můžete využít také INTERNETOVÉ OBJEDNÁVKY na www portálu B2B. Přístup Vám pomůže zařídit obchodní zástupce nebo operátorka call centra.
  3. Další možností je zaslat objednávky E-MAILEM na adresu . Příjem objednávek e-mailem je ukončen v 13 h.
  4. Krajní možností v případě, že nemáte stálou objednávku, je pak možnost objednání prostřednictvím obchodního zástupce, který objednávku zadá prostřednictvím svého tabletu.

Součástí změn je také zrušení provozu call centra o víkendech s účinností od 27/3/2020.

Provozní doba call centra je tedy od pondělí do pátku od 6 h do 14 h.
Objednávky na So, Ne a Po je tedy třeba zadávat nejpozději v pátek.