loading

Eshop

Spouštíme pro Vás nový eshop

Vážení zákazníci,

od května jsme spustili zcela nový eshop pro objednávání pečiva. Nový eshop plně respektuje nejnovější trendy, je intuitivní, má špičkové technické zázemí a celou řadu uživatelských výhod, které okamžitě poznáte.

Eshop je skvěle vyladěný pro vaše potřeby. Vše jsme pečlivě testovali, vyzkoušeli a upravili tak, aby eshop co nejvíce připomínal klasické elektronické obchody, které s vysokou pravděpodobností používáte v osobním životě. Pokud by se přesto cokoliv přihodilo, jsme připraveni okamžitě pomoci a zvládnout každou situaci, která může nastat.

Co je důležité vědět?

  • Přihlašovací údaje vám pošleme na email, který máte u nás zadaný. Zkontrolujte si, prosím, že k emailu máte přístup nebo ho u nás aktualizujte.
  • Odkaz do nového eshopu naleznete níže.
  • Přístup do starého eshopu budete mít do konce května, kde uvidíte historii svých objednávek. Pečivo lze ale objednat pouze přes nový eshop.
  • Aktivační email slouží pouze pro první vstup. Každé další přihlášení provádějte přes Velkoobchodní zákazníci/Přihlášení nebo využijte uvedený odkaz: UBpoint B2B eshop (united-bakeries.cz).

Kde najdete podporu?

  • Níže na stránce najdete videonávody. Ty přehledně ukáží všechny nejběžnější situace, které můžete řešit.
  • Posílili jsme telefonickou podporu. Jsou připraveny rovnou čtyři telefonní linky.

Telefonní čísla podpory:

602 473 246, 727 640 000

Na závěr bychom vám rádi popřáli, aby se vám s novým eshopem hezky pracovalo. Budeme rádi, když bude šetřit váš čas a podpoří váš obchod.

Videonávody

Všechna videa jsou bez zvuku pouze s doprovodným textem